COULD IT BE TRULY THE BEST GAMBLING GUIDE?

Onları görmeyi isteyeceksiniz, farkına varın, nihai kumar sırlarını iddia eden reklamlar sonunda ortaya çıkar. Muhtemelen en etkili kumarbazlar tarafından tutulan en değerli sırların bulunduğunu düşünüyor musunuz? Olabilirler. Ancak, biraz daha mantıklı ve alışılagelmiş anlayışı olan şeylere bakmak isterseniz, en iyi sırların dolar etrafındaki birkaç kuruşa teklif edilmediğini keşfedeceksiniz.

Yıllar boyunca önemli miktarda kumar araştırması yaptım ve bu noktadan sonra burada çok yararlı şeyler var. Topladığım anlayışla bile, hala tüm sırları olduğumu beyan etmeyeceğim. Aslında öğrendiğim şeyler aslında hiçbir şekilde sır değildir. Benim düşünceme göre işlettiğimi keşfettiğim şeyler etkili teknikler ve yöntemler. Dengeli bir görüşüm var ve her yöntemin her insanla çalışmadığını fark ediyorum.

Dünyadaki “En İyi Kumar Rehberi” olduğunu iddia eden bir kumar kılavuzu satın almayı düşünüyorsanız, dikkatli olmanız en iyisidir. Elbette, yatırım yapmak için biraz para kazanmadığınız ve elde ettiğiniz sonuçlara aldırış etmediğiniz sürece. Doğru cevap, kumar dünyasında teklifler hakkında pek çok yararsız bilgi olduğu açıktır. Hava durumu çevrimiçi kumar veya kumarhanelerde olduğu gibi, her ikisi adına da kitaplar ve rehberler bulacaksınız.

Biri benim anlayışım hakkında konuşmamı isterse, açık sözlüyüm. Benim işim insanlara, onlara kazanç sağladığım sırları veren bir şey vermeyeceğimi söylemek. Bu, biraz bencil hissetmeme neden oluyor mu? Muhtemelen. Dürüst olmanın çok daha büyük bir yaklaşım olduğunu, gerçekten güvenilirliğini artıran bir şey olduğunu öğrendim. Paylaşmaya hazır olduğum belirli yöntemler ve teknikler var, hangileri çok verimli olanlar. Tek gerçek fark, yalnızca küçük kazancım üzerinde etkisi olmayan teknikleri paylaşacağım.

Kumar kılavuzları yazarları, bilmeniz gereken “sırları” bilmenize asla izin vermez. Yaptıklarında, “sır” olmazlardı. Tek gerçek yarar, yazarın kitaplarda kazandığı birkaç dolar üzerinden elde edilir. Şanslıysanız, oyununuzu geliştirmenize yardımcı olacak birkaç ipucu ve yöntemi paylaşmaya hazır olan profesyonel oyuncular bulacaksınız. Kazandıklarını bildiklerinde birkaç ipucunu paylaşacak birkaç kumarbaz var. Aynı kumarbazın bir dergi yazıp “en iyi kumar rehberi” olarak adlandırması durumunda, bunun en iyisi olduğu hemen hemen hiç olmaz.

Geliştirmek için teknikler bulunduğundan, görüşlerimin kumar yöntemlerinizi geliştirmek için yöntemler bulma konusunda sizi cesaretlendirmesine izin verme. Sadece iyi hissetmeyi deneyimlemeyi unutmayın ve kumarınızı kazanç yerine saf eğlence olarak kabul edin. İddia eden bireyler bile en iyi kumar kaynakları her zaman öyle değildir. Online olarak veya kişisel olarak sadece eğlence için kumarhane oyunları oynadığınızı fark ederseniz, zamanla biraz daha az tehlikeli ve çok daha fazla ödüllendirici olursunuz.